Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Українки провалили першу біатлонну гонку на Олімпіаді-2018

У Пхенчхані відбулася перша біатлонна гонка Олімпіади-2018 - спринт серед жінок.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію жіночого спринту в Пхенчхані.

Українські біатлоністки поборотися за медалі гонки не зуміли. Ближче всіх до подіуму була Віта Семеренко, яка могла б претендувати на високий результат, якби не допустила один промах на другому вогневому рубежі. В результаті Семеренко фінішувала чотирнадцятою, програвши лідеру 54,4 секунди.

Що стосується інших українок, то Валя Семеренко припустилася трьох промахів і зайняла 46-е місце, Анастасія Меркушина також з трьома промахами фінішувала 55-ю, а Ірина Варвинець не закрила п'ять мішеней і стала 73-ю.

Перемогу в гонці здобула німкеня Лаура Дальмаєр, яка пройшла дистанцію без промахів. "Срібло" виграла норвежка Марте Олсб. - при одному промаху її відставання від лідера склало 24,2 секунди. А бронзову нагороду завоювала чешка Вероніка Віткова, яка допустила один промах і поступилася Дальмаєр 25,8 секунди.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що на Олімпіаді-2018 в Пхенчхані було розіграно перші медалі.