Субота, 27 квітня

27 квітня

Біатлон на Олімпіаді-2018: жіноча естафета завершилася сенсацією

Жіноча збірна Білорусі в складі Надії Скардіно, Ірини Кривко, Дінари Алімбекової і Дар'ї Домрачевої завоювала золоті медалі в естафеті на Зимових Олімпійських іграх-2018 у Пхьончхані.

Срібні медалі завоювала Швеція (Лінн Перссон, Мона Брорссон, Анна Магнуссон і Ханна Еберг), а бронзові медалі поїдуть до Франції (Анаіс Шевальє, Марі Дорен-Абер, Жюстін Бреза і Анаіc Бескон).

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 22 ЛЮТОГО

Збірна України у складі Ірини Варвінець, Віти Семеренко, Юлії Джими і Анастасії Меркушиної посіла 11-те місце.

Гонка пройшла у важких погодних умовах. Протягом всієї гонки була заметіль. Лідери змінювалися після кожної стрільби. Більшість збірних пробігли як мінімум одне штрафне коло. Українки настріляли на зайві 300 метрів дистанції. А з першої десятки найгірші результати в стрільбі у Норвегії (3 кола штрафу), Німеччини (3 кола штрафу) і Італії (4 кола штрафу).

Кульмінація гонки сталася на заключній стрільбі. Домрачева закрила 5 мішеней з 8-ми патронів, проте й інші біатлоністки не змогли відстрілятися чисто. У підсумку, легендарна білоруска пішла на трасу першою і впевнено привела свою країну до історичної перемоги в естафеті.

Сама ж Домрачева стала найбільш титулованою біатлоністкою в історії Олімпіад, завоювавши своє четверте олімпійське "золото".