• НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.85

29 березня

28 березня

Канада і Чехія влаштували фантастичне видовище у "бронзовому" матчі Олімпіади: опубліковано відео

Збірна Канади обіграла команду Чехії в матчі за бронзові медалі хокейного турніру на Олімпійських іграх-2018.

Як повідомляє "Апостроф", зустріч закінчилася з рахунком 6:4 на користь родоначальників хокею.

Дивіться також: Великий шанс для Німеччини: медальний залік Олімпіади

В середині першого періоду команди видали ударну хвилину, протягом якої були закинуті три шайби. Спершу Ендрю Ебберт вивів канадців вперед. Тут же Мартін Ружичка відновив паритет, а Кріс Келлі закинув другу шайбу чехам. А на 16-й хвилині Дерек Рой подвоїв перевагу канадців.

Друга 20-хвилинка пройшла без голів. Зате в третьому періоді команди постаралися на славу, закинувши по три шайби.

У складі канадців в третьому періоді відзначилися Еберт, Келлі і Войтек Вольскі. За чехів шайби закинули Ян Коварж і Роман Червенка (двічі).

Зазначимо, що в матчі за золоті медалі команда Олімпійських атлетів Росії битиметься з Німеччиною. "Апостроф" проведе онлайн-трансляцію матчу.

РОСІЯ - НІМЕЧЧИНА: ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ ФІНАЛУ ОЛІМПІАДИ

ОЛІМПІАДА 2018

Хокейний турнір. Матч за бронзові медалі

ЧЕХІЯ - КАНАДА - 4:6

0:1 Ендрю Еббетт, 08:57 - більш. (Мет Робінсон, Марк-Андре Граньяні)
1:1 Мартін Ружичка, 09:13 (Роман Червенка)
1:2 Кріс Келлі, 09:28 (Коді Голубєф, Роб Клінкхаммер)
1:3 Дерек Рой, 15:57 (Брендон Козун, Рене Бурк)
1:4 Ендрю Еббетт, 45:50 (Брендон Козун, Коді Голубєф)2:4 Ян Коварж, 46:36 (Роман Горак, Міхал Ржепік)2:5 Кріс Келлі, 49:37 (Роб Клінкхаммер)2:6 Войтек Вольскі, 55:23 (Квінтон Хауден)3:6 Роман Червенка, 56:26 (Якуб Накладал, Томаш Мертл)4:6 Роман Червенка, 57:55 6х5 (Роман Горак, Томаш Мертл)