Субота, 4 травня

4 травня

Поворот не туди: австрійська лижниця курйозно залишилася без медалі Олімпіади-2018

Австрійська лижниця Тереза Штадлобер залишилася без медалі Олімпійських ігор в Пхенчхані після того, як в марафоні на 30 кілометрів допустила помилку при виборі напрямку руху.

На 20-му кілометрі гонки Штадлобер пропустила потрібний поворот і згорнула на нерозмічену ділянку траси.

До цього моменту австрійська лижниця йшла другою, однак потім їй довелося повертатися на трасу, вона втратила більше хвилини по відношенню до суперниць і залишилася без медалі. В результаті австрійка фінішувала лише дев'ятою.

"Я не знала, сміятися мені чи плакати. Дуже розчарована цим. Гонка була прекрасною - до того самого моменту. Відчувала себе дуже добре, лижі відмінно їхали, і сьогодні всі знали, що ми можемо на багато розраховувати. Якщо хочеш йти попереду, то необхідно знати трасу. Не розумію, чому подібне трапилося зі мною в той момент. Я ніби відключилася", - підкреслила Штадлобер.

Нагадаємо, як повідомляв "Апостроф", лижний марафон виграла Маріт Бьорген, яка встановила найвеличніше досягнення Олімпійських ігор.