Пʼятниця, 26 квітня

25 квітня

За хвилину до щастя: Німеччина програла росіянам фінал Олімпіади - опубліковано відео

Збірна Олімпійських атлетів Росії завоювала золоті медалі, обігравши в фіналі хокейного турніру на Олімпіаді збірну Німеччини.

Як повідомляє "Апостроф", росіяни перемогли з рахунком 4:3, закинувши переможну шайбу в середині овертайму.

РОСІЯ - НІМЕЧЧИНА - 4:3 ХРОНІКА ФІНАЛУ ОЛІМПІАДИ

Перед грою багато хто був упевнений у легкій перемозі збірної ОАР. Але насправді вийшло зовсім інакше.

Першими відзначилися росіяни. На останній секунді першого періоду точний кидок наніс В'ячеслав Войнов.

Але німці в середині другого періоду відновили паритет. Після кидка Фелікса Шутца шайба рикошетом від голкіпера росіян Василя Кошечкіна влетіла в сітку.

На 54-й хвилині росіяни вдруге за матч вийшли вперед. Микита Гусєв потужним кидком з нульового кута відправив шайбу у ворота німців. Але через 10 секунд Бундестім відігрався. Ясін Ехліз зробив хорошу передачу з-за воріт на Домініка Кагуна, а той влучив у праву дев'ятку.

А через три хвилини німці вийшли вперед. Знову класну передачу віддав Ехліз, а Мюллер пробив між щитків Кошечкіну.

За 2 хвилини до кінця періоду німці отримали більшість. Але не став Бундестім грати агресивно, зосередившись на захисті своїх воріт. І за хвилину до сирени німці поплатилися за це. Росіяни зняли голкіпера, щоб зрівняти кількість польових гравців на льоду, що й принесло свої плоди. Микита Гусєв закинув свою другу шайбу в матчі, зрівнявши рахунок.

У хвилину, що залишалась, німці хоч і грали в більшості, але не змогли вирвати перемогу.

Дивіться також: Норвегія виграла медальний залік Олімпіади

В овертаймі команди діяли дуже обережно. Гра йшла до першої помилки, яку зробив Патрік Раймер, порушивши правила проти Павла Дацюка і залишивши свою команду в меншості. Росіяни влаштували штурм воріт Аус Ден Біркена, який увінчався результативним кидком Кирила Капрізова.

4:3 - збірна ОАР виграла золоті медалі Олімпіади-2018.

Російська хокейна збірна вперше в історії виграла Олімпіаду. Але ця збірна увійде в олімпійську історію під назвою ОАР.

Цікаво, що в 1992 році російські хокеїсти також виграли Олімпіаду, але тоді в Альбервілі виступала Об'єднана команда, в складі якої були не тільки росіяни, а й хокеїсти з інших республік колишнього СРСР.

Для Німеччини срібні медалі також є найбільшим успіхом.