Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Тоттенхем - Ювентус: відео голів

"Ювентус" став чвертьфіналістом Ліги чемпіонів. Після нічиєї в першому матчі (2:2) туринці в Лондоні обіграли "Тоттенхем" з рахунком 2:1

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Тоттенхем" - "Ювентус".

"Тоттенхем" відкрив рахунок на 39-й хвилині матчу. Після пасу Тріпп'єра з правого флангу точний удар завдав Сон.

"Ювентус" відігрався на 64-й хвилині - після скидки головою від Хедіри свій третій гол у цьому двоматчевому протистоянні забив Ігуаїн, переправивши м'яч у сітку з кількох метрів.

А ще через три хвилини "Ювентус" вийшов вперед. Ігуаїн вивів Дібалу один на один, і той впевнено переграв Льоріса.

Таким чином, "Ювентус" приєднався в чвертьфіналі Ліги чемпіонів до "Реала", "Ліверпуля" і "Манчестер Сіті". Ще чотири учасники 1/4 фіналу визначаться наступного тижня.