НБУ:USD  39.40

11 травня

10 травня

"Динамо" зіграло видовищний матч з "Лаціо" в Лізі Європи: відеоогляд

В Італії відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи між римським "Лаціо" і київським "Динамо". Українська команда вистояла в Римі, зігравши внічию - 2:2.

Кияни вийшли вперед після точного удару Циганкова, але вже через дві хвилини Іммобіле рахунок зрівняв. На 62-й хвилині зустрічі Андерсон вивів свою команду вперед, але фантастичний гол Мораєса перекреслив плани "Лаціо" на перемогу.

Матч пройде 15 березня в Києві.

"Лаціо" - "Динамо" - 2:2

Голи: Іммобіле, 54, Андерсон, 62 – Циганков, 52, Мораєс, 67

"Лаціо": Стракоша, Раду, Де Врей, Уоллас (Нані, 85), Баста (Патрік, 74), Мілінкович-Савич, Лукас, Мурджа (Пароло, 74), Лукаку, Феліпе Андерсон, Іммобіле.

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч, Буяльський, Гармаш, Морозюк, Шапаренко (Мораєс, 67), Циганков, Бесєдін.

Попередження: Мурджа, Мілінкович-Савич, Лукаку - Піваріч, Кадар, Гармаш, Бойко

Видалити: Гармаш, після фінального свистка

Огляд першого тайму:

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ювентус" за три хвилини вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.