• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

12 травня

11 травня

Дві українські біатлоністки увійшли в топ-10 спринту на Кубку світу в Контіолахті

В рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить у Контіолахті, відбулася спринтерська гонка серед жінок.

Українки Юлія Джима і Віта Семеренко завершили спринтерську гонку в десятці найкращих. Джима стала четвертою, а Семеренко - сьомою. Обидві біатлоністки по ходу гонки закрили всі мішені, проте до бронзової медалі Джимі не вистачило майже 12 секунд, а Семеренко - більше 16 секунд.

Перемогу у спринті, незважаючи на один промах, здобула представниця Білорусі Дар'я Домрачева, всього півсекунди їй програла німкеня Франциска Хільдебранд, а "бронзу" взяла італійка Ліза Вітоцці з відставанням від лідера в 5,5 секунди.

Що стосується інших українок, то Валя Семеренко фінішувала 35-ю, Анастасія Меркушина - 61-ю, а Ірина Варвинець - 68-ю.

Раніше "Апостроф" повідомляв результати чоловічого спринту на етапі Кубка світу в Контіолахті.