Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Кубок світу з біатлону: повне відео жіночого мас-старту в Контіолахті

У фінському Контіолахті відбулася заключна гонка сьомого етапу Кубка світу з біатлону - жіночий мас-старт.

Перемогу в гонці святкувала німецька біатлоністка Ванесса Хінц, другою до фінішу прийшла італійка Ліза Віттоцці, а третьою стала Анаіс Шевальє з Франції. Кращою з українок стала Юлія Джима, яка фінішувала 14-ю, у Віти Семеренко 18-е місце, а у Валі - 20-е.

Відзначимо, що в заліку мас-стартів Кубка світу 2017-2018 лідирує німкеня Лаура Дальмайєр (142 очки). На другому місці розташовується фінка Кайса Макаряйнен (135 очок), на третьому - представниця Словаччини Анастасія Кузьміна (113 очок).

Що стосується українок, то у Валі Семеренко - 12-е місце в заліку (84 очки), у Віти Семеренко - 16-е (73 очки), у Юлії Джими - 21-е (65 очок), а у Анастасії Меркушиної - 26-е (29 очок).