Четвер, 18 квітня

18 квітня

17 квітня

Матч європейського чемпіонату був зірваний через зухвалe витівкe російського бізнесмена: опубліковано фото

Російський бізнесмен, президент грецького футбольного клубу ПАОК, Іван Саввіді, "відзначився" у матчі чемпіонату Греції проти АЕКа.

За кілька хвилин до фінального свистка Саввіді вибіг на поле з пістолетом і почав погрожувати суддівській бригаді.

Невдоволення бізнесмена викликав епізод, який стався на 90-й хвилині поєдинку, коли форвард ПАОка Фернанду Варела забив м'яч, який не був зарахований. На думку бригади арбітрів, футболіст перебував у положенні поза грою в даному моменті і взяття воріт було скасовано.

Господарі поля були вкрай незадоволені рішенням і вирішили з'ясувати стосунки з арбітрами прямо на полі. Бізнесмен сказав головному арбітру зустрічі Вассилису Димитриадису, що "він незабаром стане трупом". Матч був перерваний за рахунку 0:0, так як гравці гостьової команди відмовилися продовжувати гру.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що гравця "Динамо" визнали найкращим у Лізі Європи.