Пʼятниця, 29 березня

28 березня

"Шахтар" вилетів з Ліги чемпіонів: відеоогляд

У Римі відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Ромою" і "Шахтарем". Після перемоги в першому матчі з рахунком 2:1 "гірники" поступилися в матчі-відповіді з рахунком 0:1 і не зуміли пробитися до чвертьфіналу.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Рома" - "Шахтар".

Після безгольового першого тайму "Рома" вийшла вперед майже відразу після перерви. Джеко уникнув офсайду, опинився перед П'ятовим і прокинув м'яч повз ноги голкіпера у ворота. Після пропущеного гола "Шахтарю" не вдалося створити нічого небезпечного біля воріт "Роми". Під кінець матчу "гірники" ще й залишилися в меншості - Ордець отримав пряму червону картку за те, що зірвав вихід Джеко один на один.

Відзначимо, що за весь матч "Шахтар" не завдав жодного удару в площину воріт "Роми".

"Рома" вийшла в чвертьфінал завдяки мінімальній перемозі вдома та правилу виїзного гола.

"Рома" - "Шахтар" - 1:0 (перший матч - 1:2)
Гол: Джеко, 52

"Рома": Аліссон, Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов, Де Россі, Стротман, Ундер (Жерсон, 65), Наінгголан, Перотті, Джеко (Ель Шаараві, 89)

"Шахтар": Пятов, Бутко, Ракицький, Ордець, Ісмаїлі, Степаненко (Патрік, 74), Фред, Марлос (Дентіньо, 82), Тайсон, Бернард, Феррейра

Попередження: Флоренці, Манолас - Степаненко, Фред, Феррейра

Вилучення: Ордець, 79