Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Кубок світу з біатлону: повне відео чоловічого спринту в Холменколлені

15 березня в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені пройшов спринт серед чоловіків.

Перемогу в спринтерській гонці сенсаційно здобув норвежець Хенрік Л'Абе Лунн. Другим став ще один представник Норвегії Йоханнес Бе, який програв лідеру 6,1 секунди, а третє місце зайняв француз Мартен Фуркад з відставанням від лідера на 6,9 секунди.

Що стосується українських біатлоністів, то найкращий результат показав Дмитро Підручний, який зайняв 21-е місце. Артем Прима завершив гонку на 33-му місці, Володимир Семаков - на 69-му, Руслан Ткаленко - на 74-му, а Артем Тищенко - на 95-му.

У заліку спринтерських гонок Кубка світу 2017-2018 лідирує норвежець Йоханнес Бе (301 очко), далі йдуть француз Мартен Фуркад (276 очок) і росіянин Антон Шипулін (202 очка).

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, де дивитися біатлонні гонки в Холменколлені.