• НБУ:USD 38.90
  • НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.90

28 березня

Українки завоювали три медалі на престижних змаганнях з карате: опубліковано фото

Українські каратисти виграли три бронзові нагороди на третьому турнірі серії Karate 1 Premier League, Який пройшов в Роттердамі з 16 по 18 березня.

Як повідомляє офіційний сайт Української федерації карате, нагороди завоювали Анжеліка Терлюга, Аніта Серьогіна та Галина Мельник. Українки завоювали медалі в категорії куміте.

Ще три представника української збірної зупинилися за крок від нагороди, посівши п'яті місця.

Терлюга, яка є першим номером світового рейтингу у ваговій категорії 55 кг, завоювала медаль в бронзовому фіналі проти Лі Лірісман з Естонії. Серьогіна (61 кг) у вирішальній сутичці за медаль здолала Мадіна Альебаеву з Казахстану, а Мельник (68 кг) в боротьбі за "бронзу" виграла в Мелісси Братич з Канади.

Відзначимо, що в турнірах Прем'єр-ліги можуть брати участь спортсмени, які входять в топ-100 рейтингу Всесвітньої федерації карате.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українець очолив рейтинг найкращих каратистів світу.