Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Відомий футболіст втратив свідомість під час матчу: опубліковано відео

Екс-захисник "Зеніту" і "Ліверпуля" Мартін Шкртел знепритомнів під час товариського матчу за збірну Словаччини.

Інцидент трапився під час фінального матчу на товариському турнірі Кубок короля Таїланду, в якому словаки зустрічалися з господарями поля і виграли з рахунком 3:2.

На 28-й хвилин матчу Шкртел отримав сильний удар м'ячем в голову, після чого на кілька миттєвостей знепритомнів і впав на газон. Партнери Шкртела по команді тут же підбігли і швидко надали йому допомогу, дозволивши уникнути ситуації, при якій у футболіста міг запасти язик.

В результаті Шкртел зумів продовжити матч і був замінений тільки на 73-й хвилині.

Нагадаємо, на даний момент 33-річний Шкртел захищає кольори "Фенербахче".

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що легендарний олімпійський чемпіон забив два голи на тренуванні з "Боруссією".

Розділ: Спорт Тема: Футбол