Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

"Шахтар" здобув впевнену перемогу над "Вересом" в Прем'єр-лізі

7 квітня відбувся матч 26-го туру української Прем'єр-ліги між "Вересом" та "Шахтарем". Зустріч пройшла на "Арені Львів" у Львові і завершилася перемогою "гірників" з рахунком

Перший гол у матчі забив Тайсон. Хавбек "Шахтаря" відзначився точним ударом на 24-й хвилині зустрічі. У другому таймі подвоїв перевагу Хочолава.

Нагадаємо, "Шахтар" залишається лідером турнірної таблиці Прем'єр-ліги, набравши після 26 турів 63 очка. У "Вереса" - 33 очки і п'ята позиція в турнірній таблиці.

Раніше в рамках першого етапу чемпіонату "Шахтарю" двічі вдалося обіграти "Верес" - 2:1 на виїзді та 2:0 на своєму полі. Крім того, в цьому сезоні "гірники" розгромили "Верес" у чвертьфіналі Кубка України - 4:0.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що капітан "Шахтаря" отримав пропозицію очолити український клуб.

Розділ: Спорт Тема: Футбол