Четвер, 25 квітня

25 квітня

"Динамо" здобуло важливу перемогу над "Шахтарем" у чемпіонській гонці: відеоогляд

У Харкові відбувся центральний матч 27-го туру української Прем'єр-ліги, в якому лідер чемпіонату "Шахтар" приймав "Динамо". Зустріч завершилася мінімальною перемогою киян.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Динамо".

Три очки "Динамо" приніс гол Шепєлєва в середині першої половини гри після помилки Хочолави, який подарував м'яч супернику.

Шахтар - Динамо: відео голу

Відзначимо, що в першому таймі обидві команди рятувала перекладина. Каркас воріт зіграв за "Шахтар" після удару головою у виконанні Кендзьори, а "Динамо" перекладина врятувала після сильного пострілу з близької відстані від Марлоса.

У другому таймі у "Шахтаря" був відмінний шанс забити зі штрафного, проте Алан Патрік пробив вище цілі.

Цікаво, що "Шахтар" втретє поспіль не зміг обіграти "Динамо" і забити киянам (0:1, 0:0, 0:1).

"Шахтар" - "Динамо" - 0:1
Голи: Шепєлєв, 32

"Шахтар": П'ятов, Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко (Дентіньо, 70), Фред, Марлос (Кайоде, 83), Алан Патрік (Коваленко, 83), Тайсон, Феррейра

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Піваріч, Циганков, Шепелев, Буяльський (Ротань, 60), Вербич, Гармаш (Мораес, 82), Бесєдін (Мбокані, 65)

Попередження: Гармаш, Вербич, Шабанов, Мбокані - Феррейра, Ракицький, Хочолава, Тайсон

Вилучення: Тайсон, 90+4