Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Фанати зірвали матч турецьких топ-клубів, розбивши голову тренеру: опубліковано відео

Фанати зірвали матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Туреччини між "Фенербахче" і "Бешикташем". Зустріч була зупинена на 58-й хвилині.

По ходу матчу арбітр Мете Калвакан був змушений чотири рази зупиняти гру, так як фанати кидали на поле сторонні предмети.

Матч був остаточно перерваний після того, як фанати "Фенербахче" розбили голову головному тренеру команди Шенола Гюнеш. Наставнику "канарок" наклали п'ять швів, він був госпіталізований.

Варто відзначити, що на 22-й хвилині матчу арбітр вилучив з поля захисника "Бешикташа" Пепе, а зустріч була перервана за рахунку 0:0.

Перший матч завершився внічию - 2:2.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що український форвард вивів свій клуб у фінал Кубка Туреччини.