НБУ:USD  39.40

19 квітня

18 квітня

Світоліна вийшла у чвертьфінал престижного турніру в Німеччині

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася у чвертьфінал турніру WTA категорії Premier в німецькому Штутгарті, призовий фонд якого становить 816 тисяч доларів.

У матчі другого кола четверта ракетка світу зустрічалася з 18-річною чешкою Маркетою Вондроушовою, яка займає в світовому рейтингу 73-е місце.

За рахунку 2:6, 6:1, 3:2 на користь нашої співвітчизниці Вондроушова прийняла рішення припинити боротьбу.

Матч тривав 1 годину 29 хвилин. Світоліна програла чотири гейми на своїй подачі, виконавши два ейси і допустивши дві подвійні помилки.

У чвертьфіналі суперницею Світоліної буде сьома ракетка світу, представниця Франції Каролін Гарсія, яка у другому колі вибила з турніру українку Марту Костюк.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що жіноча збірна України зазнала поразки у матчевій зустрічі в рамках Другої Світової групи Кубка Федерації проти збірної Канади.