Четвер, 2 травня

2 травня

Відомий український форвард провів результативний матч в Європі: опубліковано відео

Колишній гравець національної збірної України та київського "Динамо" Артем Мілевський провів результативний матч в чемпіонаті Білорусі, в якому він представляє брестське "Динамо".

У виїзному матчі національного проти "Мінська" відомий український футболіст відзначився голом і результативною передачею.

Команда українського футболіста пішла на перерву за рахунку 1:1. Саме Мілевський заробив пенальті для своєї команди, який був реалізований у першій половині зустрічі. У другому таймі українець відзначився забитим м'ячем за рахунку 3:2 на користь суперника. Таким чином, взяття воріт подарувало "Динамо" одне очко.

За підсумками п'яти зіграних турів чемпіонату Білорусі брестське "Динамо" йде на дев'ятій сходинці турнірної таблиці.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Артем Мілевський отримав травму руки у матчі чемпіонату Білорусі проти "Променя".