Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Рома - Ліверпуль: відео голів

У Римі відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між "Ромою" і "Ліверпулем". Господарі поля здобули перемогу з рахунком 4:2, проте у фінал вийшли мерсисайдці, які виграли в першому матчі з рахунком 5:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Рома" - "Ліверпуль".

"Ліверпуль" швидко вийшов вперед - Наінгголан подарував м'яч Фірміно, бразилець вивів на ворота Мане, а сенегалець впевнено переграв Аліссона. Слідом "Ромі" повезло відігратися - ван Дейк вибивав м'яч з воротарського і влучив у голову Мілнера, від якої сфера відскочила в сітку. Але в середині тайму мерсисайдці знову вийшли вперед - головою забив Вейналдум.

"Рома" відігралася майже відразу після перерви - Каріус відбив м'яч на Джеко, і боснієць на добиванні не схибив. Під кінець матчу римляни провели ще два м'ячі. Наінгголан спершу відзначився красивим дальнім ударом, а на останніх секундах гри реалізував пенальті.

Спецпроект Ліга Чемпіонів-2018: Шлях до Києва - всі новини, голи, огляди матчів