Субота, 4 травня

4 травня

"Марсель" в наполегливому поєдинку з "Зальцбургом" завоював путівку в фінал Ліги Європи: відеоогляд

"Марсель" став другим фіналістом Ліги Європи. Французький клуб в овертаймі поступився "Зальцбургу" з рахунком 1:2, але за сумою двох зустрічей виявився переможцем протистояння (3:2).

У фіналі "Марсель" зіграє з "Атлетіко", який переміг "Арсенал".

Нагадаємо, що в першому матчі "Марсель" вдома обіграв "Зальцбург" з рахунком 2:0.

Рахунок на початку другого тайму відкрив гравець "Зальцбурга" Амаду Едара, а через деякий час захисник "Марселя" Буна Сарр відправив м'яч у власні ворота. Основний час завершився з рахунком 2:0 і команди перейшли в овертайм. Коли здавалося, що не уникнути післяматчевих пенальті, марселец Роланду забив гол, який вивів його команду в фінал.

"Зальцбург" Австрія - "Марсель" Франція - 2:1 (перший матч 0:2)

Голи: Едара, Сарр (автогол) - Роланду