Четвер, 28 березня

28 березня

Формула-1: Хемілтон став переможцем Гран-прі Іспанії, Mercedes зробив золотий дубль

Переможцем п'ятого етапу Формули-1 Гран-прі Іспанії став гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон.

Британець фінішував з солідним відривом, на 20 секунд випередивши свого партнера по команді Валлтері Боттаса. Третє місце зайняв Макс Ферстаппен (Red Bull).

14. Сергій Сироткін (Williams) +2 кола

Зійшли з дистанції: Стоффел Вандорн (McLaren), Естебан Окон (Force India), Кімі Райкконен (Ferrari), Ніко Хюлькенберг (Renault), П'єр Гаслі (Toro Rosso), Ромен Грожан (Haas)

У загальному заліку Хемілтон продовжує лідирувати, маючи в активі 95 очок. Другим йде Феттель - 78 балів. На третє місце з 58 очками піднявся Боттас, який випередив Райкконена (48).

У Кубку конструкторів Mercedes вийшов на перше місце - 153 очки. Далі йде Ferrari - 126. Замикає першу трійку Red Bull - 80.

Раніше "Апостроф" повідомляв про перемогу Хемілтона на Гран-прі Баку.