• НБУ:USD 38.85
НБУ:USD  38.85

29 березня

"Шахтар" вирвав у "Динамо" перемогу в молодіжному чемпіонаті України

"Шахтар" на виїзді зіграв внічию з "Динамо" і виграв молодіжний чемпіонат України. "Динамо" вигравало по ходу зустрічі, але не зуміло втримати перемогу.

Кияни вдало розпочали зустріч і до середини першого тайму виграли з рахунком 2:0, завдяки дублю Леднева. Але все перевернуло видалення гравця "Динамо" Цітаішвілі за дві жовті картки. У кінцівці першої половини Арабідзе з пенальті скоротив розрив в рахунку - 2:1, а у другому таймі Сагуткін відновив рівновагу - 2:2.

Матч завершився внічию і "Шахтар" став чемпіоном з 64 очками. "Динамо" набрало 62 очки і залишилося на другому місці.

"Динамо" (мол.) - "Шахтар" (мол.) - 2:2 (2:1)

Голи: Ледньов (5, 31) - Арабідзе (44, з пенальті), Сагуткін (67)

"Динамо": Бущан, Карась, Смирний (Янаків, 57), Казаков, Ледньов (Алексєєв, 78), Булеца (Петрусенко, 46), Цітаішвілі, Вантух, Русин, Малишкін (Ващішин, 84), Калюжний (Попов, 89) .

"Шахтар": Гриценко, Грачов, Сагуткін, Чоботенко, Корнієнко, Бондар, Конопля, Якимець, Дудик (Меліченко, 86), Арабидзе (Кулаков, 78), Глагола.

Вилучення: Цітаішвілі, 39

Молодіжний склад "Шахтаря" виграв золоті медалі в четвертий раз у своїй історії.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, де можна буде подивитися матч між основними складами "Динамо" і "Шахтаря".