Четвер, 25 квітня

25 квітня

Український форвард допоміг завоювати перший трофей для Марадони в Білорусі: опубліковано відео

Екс-нападник збірної України Артем Мілевський став володарем Кубка Білорусі в складі брестського "Динамо".

У фінальному матчі клуб Мілевського обіграв БАТЕ з рахунком 3:2, а український нападник відзначився голом. На 33-й хвилині матчу Мілевський зрівняв рахунок в поєдинку.

Відзначимо, що переможний гол "Динамо" забило на 88-й хвилині зустрічі Його автором став Павло Нехайчик.

Цей трофей став першим в брестському "Динамо" для легендарного аргентинця Марадони, який раніше був призначений головою правління білоруського клубу.

Додамо, що в новому сезоні Мілевський провів за "Динамо" 12 матчів, в яких забив 3 голи і зробив 3 результативні передачі.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що форвард збірної України став володарем Кубка Туреччини.