Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Реал - Ліверпуль: відео голів

На НСК "Олімпійський" в Києві пройшов фінальний матч Ліги чемпіонів 2017-2018, в якому зустрічалися "Реал" і "Ліверпуль". Мадридці перемогли з рахунком 3:1 і в третій раз поспіль завоювали головний клубний трофей Європи.

РЕАЛ - ЛІВЕРПУЛЬ: ХРОНІКА МАТЧУ

"Реал" вийшов вперед у дебюті другого тайму після помилки Каріуса. Воротар "Ліверпуля" рукою вводив м'яч у гру, проте Бензема, який знаходився зовсім поруч, встиг підставити ногу - м'яч повільно закотився у сітку - 1:0.

"Червоні" відігралися досить швидко. "Ліверпуль" заробив кутовий, Ловрен після навісу зробив скидку у воротарський, а там Мане переправив м'яч в сітку - 1:1.

На 64-й хвилині гри "Реал" знову повів у рахунку - Марсело подав, а Бейл відправив м'яч у ворота шикарним ударом через себе - 2:1.

На 83-й хвилині Бейл оформив дубль. Каріус помилився після дальнього удару валлійця, від рук воротаря м'яч влетів у сітку - 3:1.

РЕАЛ - ЛІВЕРПУЛЬ: ВІДЕО ОГЛЯД МАТЧУ

Відео голів

Раніше "Апостроф" опублікував відео турніру зірок світового футболу перед фіналом ЛЧ в центрі Києва.