Середа, 24 квітня

24 квітня

23 квітня

Український легкоатлет завоював золоту медаль на престижних змаганнях у Німеччині

Українець Михайло Кохан завоював золоту медаль у метанні молота вагою 5 кг на змаганнях, що проходили в німецькому місті Галле.

Турнір з метань молота носить назву Hallesche Werfertage, про чим повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Наш співвітчизник здобув перемогу у віковій категорії до 18 років, продемонструвавши результат 86,09 метра. Цікаво, що спортсмени, що зайняли друге і третє місце, метнули молот трохи далі, ніж на 70 метрів.

Зазначимо, що минулого тижня Михайло Кохан встановив юнацький рекорд України з метання молота вагою 5 кг на міжнародних легкоатлетичних змаганнях VIIMSI GALA, які пройшли в Естонії. Українець тоді показав результат 86,78 метра.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що ще одна українська тенісистка пробилася у друге коло "Ролан Гаррос".