4 травня

3 травня

Лідер збірної Бразилії блискуче повернувся на поле після трьох місяців в лазареті: опубліковано відео

Нападаючий збірної Бразилії Неймар забив гол у першому ж матчі після травми.

Бразилець вийшов на заміну в перерві товариського матчу з Хорватією (2:0) і відзначився в середині другого тайму. Форвард увірвався в штрафну, обіграв захисника і потужним ударом відправив м'яч під поперечину.

Варто відзначити, що це був перший матч для Неймара з 25 лютого. Футболіст пропустив більше трьох місяців через розтягнення зв'язок і тріщини п'ятої плеснової кістки. В ході відновлення йому довелося перенести операцію.

У минулому сезоні 26-річний Неймар провів 30 матчів за ПСЖ у всіх турнірах і забив 28 голів.

Незважаючи на травму, Неймар був включений в заявку збірної Бразилії на чемпіонат світу-2018.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: КАЛЕНДАР ВСІХ МАТЧІВ

Нагадаємо, що на ЧС-2018 бразильці зіграють в одній групі зі збірними Швейцарії, Коста-Ріки і Сербії.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Неймар хоче перейти в "Реал".