Четвер, 18 квітня

18 квітня

Португалія - Іспанія: відео голів

Збірні Португалії та Іспанії стартували на чемпіонаті світу-2018 матчем в Сочі. Фантастичний поєдинок завершився внічию - 3:3.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Португалія - Іспанія.

Португальці вийшли вперед вже на 3-й хвилині матчу. Роналду заробив пенальті і сам його реалізував. Іспанія відігралася в середині тайму - Дієго Коста втік в штрафну, розкрутив двох захисників і точно пробив у нижній кут воріт. Однак під кінець тайму Роналду знову вивів Португалію вперед - після удару португальця грубу помилку допустив Де Хеа.

Після перерви Іспанія накрутила темп і протягом трьох хвилин (на 55-й і 58-й) перевернула все з ніг на голову. Спершу іспанці класно розіграли штрафний - Сільва подав, Бускетс зробив скидку, а Коста замкнув. А потім приголомшливий гол дальнім ударом забив Начо.

Однак Роналду врятував Португалію від поразки. Португалець поставив крапку в матчі чудовим ударом зі штрафного - 3:3.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

ПОРТУГАЛИЯ - ІСПАНІЯ - 3:3

ГОЛИ: Роналду, 4 (пен), 44, 88 - Дієго Коста, 24, 55, Начо, 58

Нагадаємо, як повідомляв "Апостроф", раніше в матчі інших команд групи В Іран драматично виграв у Марокко.