Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Бразилія - Швейцарія: відео голів

На стадіоні "Ростов Арена" відбувся матч першого туру групового етапу чемпіонату світу-2018 між збірними Бразилії та Швейцарії. Один з головних фаворитів турніру не зумів здобути перемогу. Зустріч завершилася внічию - 1:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Бразилія - Швейцарія.

Бразильці відкрили рахунок на 20-й хвилині матчу. Приголомшливим ударом з-за меж штрафного майданчика у дальній кут відзначився Коутіньо - м'яч влетів у сітку від штанги. Однак після перерви Швейцарія відігралася. На 50-й хвилині Цубер забив головою після подачі від кутового прапорця. Арбітр при цьому не помітив, що перед ударом швейцарець підштовхував суперника.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

БРАЗИЛІЯ - ШВЕЙЦАРІЯ - 1:1

ГОЛИ: Коутіньо, 20 - Цубер, 50

Як повідомляв "Апостроф", раніше в матчі інших команд групи Е Сербія мінімально обіграла Коста-Ріку.