• НБУ:EUR 45.40
НБУ:USD  40.85

28 вересня

Бельгія - Панама: відео голів

Збірна Бельгії в стартовому матчі чемпіонату світу-2018 добилася великої перемоги над Панамою (3:0).

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Бельгія - Панама.

Бельгійці контролювали хід матчу все 90 хвилин. У першому таймі бельгійці створили кілька небезпечних моментів, але не зуміли їх реалізувати.

Зате на самому початку другої половині Дріс Мертенс чудовим ударом з льоту відкрив рахунок - 1:0. В середині тайму Кевін Де Брюйне приголомшливим пасом знайшов у штрафному Ромелу Лукаку, який ударом головою зробив рахунок 2:0. Ще через кілька хвилин Еден Азар вивів Лукаку один на один і форвард встановив остаточний рахунок - 3:0.

Бельгія - Панама - 3:0 (0:0)

Голи: Мертенс (47), Лукаку (69, 75)

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Раніше "Апостроф" повідомляв про перемогу Швеції в матчі ЧС-2018 над Південною Кореєю.