26 червня

25 червня

24 червня

Салах не допоміг: Росія на 99% вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу

Збірна Росії обіграла збірну Єгипту в другому турі чемпіонату світу-2018 і на 99% гарантувала собі вихід в плей-офф турніру. Матч завершився перемогою російської збірної з рахунком 3:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Росія - Єгипет.

У першому таймі командам не вдалося відкрити рахунок, але відразу після перерви Єгипет забив у свої ворота. Капітан єгиптян Фатхі зрізав м'яч у кут воріт після удару Зобніна. В середині тайму Росія забила ще два м'ячі - відзначилися Черишев і Дзюба. Єгипет зумів відповісти лише голом Салаха з пенальті.

РОСІЯ - ЄГИПЕТ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

Таким чином, Росія здобула другу перемогу в двох матчах і очолює групу А з різницею м'ячів 8:1. Російська збірна гарантовано оформить путівку в плей-офф, якщо 20 червня Уругвай не програє Саудівській Аравії.

Росія - Єгипет - 3:1
Голи: Фатхі, 47 (у свої ворота), Черишев, 59, Дзюба, 62 - Салах, 73 (з пенальті)

Росія: Акінфєєв, Фернандес, Ігнашевич, Кутєпов, Жирков (Кудряшов, 86), Газінський, Зобнін, Самедов, Головін, Черишев (Кузяєв, 74), Дзюба (Смолов, 79)

Єгипет: Ель-Шенаві, Фатхі, Хегазі, Габр, Абдель-Шафи, Ельнені (Варда, 64), Хамед, Салах, Ель Саїд, Трезеге (Собхі, 68), Мохсен (Кахраба, 82)

Попередження: Смолов - Трезеге

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Як повідомляв "Апостроф", в першому турі росіяни розгромили Саудівську Аравію з рахунком 5:0.