Четвер, 2 травня

1 травня

Українська тенісистка створила сенсацію, обігравши росіянку на престижному турнірі

Українка Леся Цуренко, яка є 37-ю ракеткою світу, в матчі 1/8 фіналу тенісного турніру в Бірмінгемі перемогла росіянку Дарію Касаткину (14 місце в світі) і завоювала путівку в чвертьфінал.

Цуренко повністю провалила першу партію, поступившись 1:6. У другому сеті українка повела 3:0, але дозволила суперниці зрівняти рахунок. Але потім Цуренко зробила ще один ривок і взяла партію 6:3. У вирішальному сеті Цуренко відразу зробила брейк, а потім впевнено вигравала гейми на своїй подачі. За рахунку 5:3 пішов ще один брейк, який і привів до перемоги української тенісистки в матчі. У цій зустрічі українка зробила два ейси.

Цуренко - Касаткіна - 1:6, 6:3, 6:3.

У чвертьфіналі Цуренко чекає зустріч з чешкою Барборой Стрицовой, яка сенсаційно перемогла першу сіяну Гарбінє Мугурусу (6:2, 6:4).

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, як в чвертьфінал турніру в Бірмінгемі вийшла Еліна Світоліна.