Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Бельгія - Туніс: відео голів

Збірна Бельгії розгромила Туніс в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2018.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Бельгія - Туніс.

На самому початку поєдинку рахунок відкрив Еден Азар, який реалізував пенальті - 1:0. Незабаром Ромелу Лукаку з пасу Дріса Мертенса подвоїв перевагу бельгійців - 2:0. Втім, все через пару хвилин Бронн скоротив розрив в рахунку - 2:1. У першій половині зустрічі відразу двоє гравців збірної Тунісу отримали травми і були замінені. Через це арбітр додав до першого тайму цілих чотири хвилини і цим скористалися бельгійці. Лукаку з пасу Меньє зробив рахунок 3:1.

На початку другого тайму Туніс намагався атакувати, але отримав контратаку, в результаті якої Азар довів рахунок до великого - 4:1. Після цього наставник бельгійців замінив Азара і Лукаку. Вийшовши на заміну Міші Батшуайі упустив безліч моментів, але все-таки забив свій гол - 5:1. Перед самим фінальним свисток Вахби Хазрі зумів трохи розвіяти для Тунісу гіркоту поразки - 5:2.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Бельгія - Туніс - 5:2 (3:1)

Голи: Азар (6, з пенальті, 51), Лукаку (16, 45+3), Батшуайі (90) - броня (18), Хазрі (90+3)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в першому турі ЧС-2018 Бельгія обіграла Панаму (3:0), а Туніс програв Англії (1:2).