• НБУ:USD 39.80
  • НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

19 березня

Німеччина вдесятьох вирвала найважливішу перемогу на чемпіонаті світу-2018: відеоогляд

У Сочі відбувся матч другого туру групового етапу чемпіонату світу між збірними Німеччини та Швеції. Чинні чемпіони світу здобули перемогу з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Німеччина - Швеція.

Німеччина з перших хвилин заволоділа ініціативою, але пропустила у кінцівці першого тайму. На початку другої половини зустрічі Ройс зрівняв рахунок, після чого чемпіони світу могли забивати, і не раз. Крапку в грі поставив точний удар Крооса після розиграшу штрафного на п'ятій компенсованій хвилині.

НІМЕЧЧИНА - ШВЕЦІЯ: ВІДЕО ГОЛІВ

Німеччина – Швеція – 2:1

Голи: Ройс, 48, Кроос, 90 - Тойвонен, 32.

Німеччина: Нойер, Боатенг, Рюдігер, Киммих, Хектор (Брандт, 87), Руді (Гюндоган, 31), Кроос, Дракслер (Гомес, 46), Ройс, Мюллер, Вернер.

Швеція: Ольсен, Линделеф, Аугустинссон, Люстіг, Гранквіст, Классон (Дурмаз, 74), Ларссон, Экдаль, Форсберг, Тойвонен (Гвідетті, 78), Берг (Телин, 90).

Попередження: Экдаль (52), Боатенг (71).

Видалення: Боатенг (82).

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ