НБУ:USD  39.40

19 квітня

18 квітня

Південна Корея - Мексика: відео голів

У Ростові відбувся матч другого туру групового етапу чемпіонату світу між збірними Південної Кореї та Мексики. Зустріч завершилася перемогою мексиканців з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Південна Корея - Мексика.

Мексиканцям вдалося вийти вперед на 26-й хвилині матчу. М'яч влучив у руку гравцеві корейської збірної в штрафній, і арбітр вказав на "точку". Пенальті впевнено реалізував Карлос Вела.

Збільшити перевагу мексиканцям вдалося на 66-й хвилині зустрічі. Контратаку Мексики завершив Хав'єр Ернандес, який обіграв захисника і точно пробив в ближній кут.

Корейці відповіли одним влучним ударом вже в компенсований час - гарний гол ударом з-за меж штрафного на свій рахунок записав Сон Хин Мін.

Після двох турів у Мексики - 6 очок, у Південної Кореї - 0 очок.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

ПІВДЕННА КОРЕЯ - МЕКСИКА - 1:2

ГОЛ: Сон, 90+3 - Вела, 26 (пенальті), Ернандес, 66