Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Польща - Колумбія: відео голів

У матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу-2018 збірна Колумбії крупно перемогла Польщу з рахунком 3:0. Поєдинок пройшов у Казані на стадіоні "Казань Арена".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Польща - Колумбія.

Рахунок був відкритий в кінці першого тайму. Хамес Родрігес навісив в штрафну і Йеррі Міна точно пробив головою - 0:1. В середині другої половини зустрічі Хуан Кінтеро вивів Радамеля Фалькао один на один з воротарем поляків і форвард упевнено реалізував свій момент - 0:2. Через кілька хвилин Хамес кинув в прорив Хуана Куадрадо, який також упевнено розібрався з воротарем - 0:3.

Завдяки цій перемозі Колумбія набрала три очки і продовжує боротьбу за вихід в плей-офф. Поляки програли обидва стартові матчі і втратили шанси вийти в 1/8 фіналу.

Польща - Колумбія - 0:3 (0:1)

Голи: Міна (40), Фалькао (70), Куадрадо (75)

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Раньше "Апостроф" повідомляв, що в першому турі Японія обіграла Колумбію (2:1), а Сенегал був сильнішим за Польщу (2:1).