• НБУ:USD 39.55
НБУ:USD  39.55

20 квітня

Японія - Сенегал: відео голів

У Єкатеринбурзі відбувся матч другого туру групового етапу ЧС-2018 між збірними Японії та Сенегалу. Зустріч завершилася внічию - 2:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Японія - Сенегал.

У першому таймі команди обмінялися голами. Сенегал забив на 11-й хвилині - після удару Сабалі Кавасіма відбив м'яч прямо в коліно Мане, від якого м'яч і залетів у сітку. Японці відповіли на 34-й хвилині - Інуї більярдним ударом з меж штрафного поклав м'яч у кут воріт.

У другій половині матчу Сенегал знову вийшов вперед, а Японія відігралася. На 71-й хвилині Ваге вколотив м'яч у ближній кут після пасу Сабалі, а через сім хвилин Японія скористалася помилкою сенегальського голкіпера - відзначився Хонда.

Таким чином, Японія і Сенегал після двох турів набрали по 4 очки.

ЯПОНІЯ - СЕНЕГАЛ - 2:2

ГОЛИ: Інуї Такасі, 34, Хонда, 78 - Мане, 11, Ваге, 71

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ