• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

Іран - Португалія: відео голів

У Саранську відбувся матч третього туру групового етапу ЧС-2018 між збірними Ірану і Португалії. Зустріч завершилася внічию - 1:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Іран - Португалія.

Португальцям вдалося відкрити рахунок в матчі в кінці першого тайму. Рікардо Куарежма відзначився своїм фірмовим ударом зовнішньою стороною стопи.

Іран відігрався в компенсований до другого тайму час - з пенальті, який був призначений після відеоповтору, гол провів Карім Ансаріфард.

Також відзначимо, що в другому таймі Кріштіану Роналду не реалізував пенальті.

В іншому матчі групи В Іспанія та Марокко зіграли внічию - 2:2. Таким чином, Іспанія (5 очок) і Португалія (5 очок) вийшли в плей-офф з першого і другого місця відповідно, Іран (4 очки) і Марокко (1 очко) покинули турнір.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

ІРАН - ПОРТУГАЛІЯ - 1:1

ГОЛИ: Карім Ансаріфард, 90+4 (пенальті) - Куарежма, 45