• НБУ:EUR 42.10
НБУ:USD  39.55

20 квітня

Саудівська Аравія перемогла на чемпіонаті світу вперше за 24 роки: відеоогляд

Збірна Саудівської Аравії здобула першу перемогу на чемпіонатах світу за останні 24 роки. У заключній грі групового етапу азіатська збірна обіграла Єгипет з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Саудівська Аравія - Єгипет.

На гол Салаха в першому таймі Саудівська Аравія відповіла точним ударом Аль-Фарадж. Ще в першому таймі азіати могли забити другий м'яч, але не реалізували пенальті.

Вирішальний м'яч забив Аль-Давсари вже в компенсований арбітром час.

САУДІВСЬКА АРАВІЯ - ЄГИПЕТ: ВІДЕО ГОЛІВ

Саудівська Аравія - Єгипет 2:1

Голи: Аль-Фарадж, 45+7 (пен.), Аль-Давсари (90+5) - Салах, 10 .

Саудівська Аравія: Аль-Мусайлим, Аль-Брейк, У. Хавсаві, М. Хавсаві, Аш-Шахрани, Утаиф, Аль-Фарадж Аль-Мугави, Бахебри (Ассири, 65), Аль-Давсари, Аль-Муваллад (Аль-Шехрі, 79).

Єгипет: Аль-Хадарі, Фатхі, Хегазі, Габр, Абдель-Шафі, Хамед, Эльнени, Салах, Бэкхи (Варда, 45+8), Хассан, Мохсен (Собхи, 63).

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ