• НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

29 березня

Мексика - Швеція: відео голів

У Єкатеринбурзі відбувся матч третього туру групового етапу ЧС-2018 між збірними Мексики та Швеції. Зустріч завершилася великою перемогою шведів з рахунком 3:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Мексика - Швеція.

Після нульової нічиєї в першому таймі шведи забили три голи після перерви. Спершу Швеція забила курйозний гол - м'яч зрізався з ноги у Берга, відскочив убік Аугустінссона, а той пробив Очоа. Потім шведи заробили пенальті, який реалізував Гранквіст, а слідом ще й Альварес неймовірним чином відправив м'яч у свої ворота.

Таким чином, Швеція набрала 6 очок і вийшла в плей-офф з першого місця в групі. Мексика (6 очок) стала другою, так як в паралельному матчі Південна Корея обіграла Німеччину (2:0).

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

МЕКСИКА - ШВЕЦІЯ - 0:3

ГОЛИ: Аугустінссон, 50, Гранквіст, 62 (пенальті), Альварес, 74 (автогол)