Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Сербія - Бразилія: відео голів

У Москві відбувся матч третього туру групового етапу чемпіонату світу-2018 між збірними Сербії та Бразилії. Зустріч завершилася перемогою бразильської збірної з рахунком 2:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Сербія - Бразилія.

Бразилія вийшла вперед на 36-й хвилині матчу - Коутіньо зробив пас з глибини поля, а Пауліньо, який опинився на місці центрального нападника, перекинув голкіпера.

На 68-й хвилині матчу Бразилія подвоїла перевагу - Тіаго Сілва завдав точного удару після подачі кутового.

Таким чином, Бразилія набрала 7 очок і вийшла в плей-офф з першого місця в групі. Швейцарія, зігравши в паралельному матчі внічию, з 5 очками стала другим учасником плей-офф від групи E. Сербія (3 очки) і Коста-Ріка (1 очко) залишають чемпіонат

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

СЕРБІЯ - БРАЗИЛІЯ - 0:2

ГОЛИ: Пауліньо, 36, Тіаго Сілва, 68