Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Швейцарія - Коста-Ріка: відео голів

В Нижньому Новгороді відбувся матч третього туру групового етапу ЧС-2018 між збірними Швейцарії та Коста-Ріки. Зустріч завершилася внічию - 2:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Швейцарія - Коста-Ріка.

Коста-Ріка дуже активно почала перший тайм, однак ще до перерви пропустила. Джемаілі сильним ударом з меж штрафного забив за Швейцарію і вивів команду вперед. У другому таймі зусиллями Уостона суперник зрівняв рахунок. Здавалося б, крапку в грі поставив Дрміч, забивши практично перед фінальним свистком, проте через кілька хвилин арбітр призначив пенальті у ворота Швейцарії, який реалізував Руїс.

Таким чином, з групи E у плей-офф вийшли Бразілія (7 очок) і Швейцарія (5). Сербія (3) і Коста-Ріка (1) прощаються з турніром.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ