Середа, 24 квітня

24 квітня

Панама - Туніс: відео голів

У матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу-2018 збірна Тунісу здобула вольову перемогу над Панамою.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Панама - Туніс.

У першому таймі команди тривалий час грали без моментів. Але на 33-й хвилині Хосе Родрігес зважився на дальній удар, м'яч зачепив ногу Яссіна Мер'ї і влетів у ворота - 1:0. М'яч був записаний як автогол.

У другій половині Туніс пішов вперед і це дуже швидко принесло свої плоди. Спочатку Фахреддін Бен-Юссеф з пасу Вахби Хазрі зрівняв рахунок - 1:1. А ще через кілька хвилин відзначився і сам Хазрі, якому асистував Уссама Хаддаді - 1:2.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Панама - Туніс - 1:2 (1:0)

Голи: Мер'я (33, автогол) - Бен-Юссеф (50), Хазрі (66)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в першому турі Англія обіграла Туніс (2:1), а Панама поступилася Бельгії (0:3), а у другому турі групового етапу Бельгія розгромила Туніс (5:2), Англія крупно обіграла Панаму (6:1).