• НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

Уругвай вибив команду Роналду на шляху до чвертьфіналу ЧС-2018: відеоогляд

Збірна Уругваю стала другим чвертьфіналістом чемпіонату світу-2018. У матчі 1/8 фіналу в Сочі уругвайці обіграли діючих чемпіонів Європи збірну Португалії.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Уругвай - Португалія.

Уругваю вдалося швидко відкрити рахунок в матчі - після подачі Суареса точний удар головою завдав Кавані. Португальці відігралися після перерви - після розіграшу кутового забив Пепе. Однак південноамериканці швидко повернули собі лідерство - дубль красивим ударом оформив Кавані.

УРУГВАЙ - ПОРТУГАЛІЯ: ВІДЕО ГОЛІВ

У чвертьфіналі на Уругвай чекає зустріч зі збірною Франції, яка обіграла Аргентину (4:3).

Уругвай - Португалія - 2:1
Голи: Кавані, 7, 62 - Пепе, 55.

Уругвай: Муслера, Хіменес, Годін, Касерес, Нандес (Санчес, 81), Торрейра, Бентанкур (Родрігес, 63), Весіно, Лаксальт, Суарес, Кавані (Стуані, 74).

Португалія: Руй Патрісіу, Перейра, Пепе, Фонте, Геррейро, Карвальо, Адрієн Сілва (Куарежма, 65), Бернарду Сілва, Жоау Маріу (Фернандеш, 84), Гедеш (Андре Сілва, 74), Роналду.

Попередження: Роналду.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ