• НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

29 березня

Хорватія в драматичному матчі вирвала путівку в чвертьфінал ЧС-2018: відеоогляд

Збірна Хорватії вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу-2018. В 1/8 фіналу хорвати були сильнішими збірної Данії.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Хорватія - Данія.

Вже на четвертій хвилині матчу рахунок був 1:1. Спочатку данці забили зусиллями Йоргенсена, а через кілька хвилин відновив рівність Манджукіч. Більше голів глядачі не побачили. Доля матчу була в руках Модріча, який отримав можливість пробити пенальті на 116 хвилині, але не переграв Шмейхеля.

ХОРВАТІЯ - ДАНІЯ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

У серії пенальті голкіпери обох команд були на висоті, але точнішими виявилися футболісти збірної Хорватії.

Хорватія – Данія 1:1, 3:2 по пенальті

Голи: М. Йоргенсен, 1 – 0:1; Манджукіч, 4 – 1:1

Серія пенальті: Еріксен (воротар), Бадель (воротар), Кьяєр (0:1), Крамарич (1:1), Крон-Делі (1:2), Модріч (2:2), Шоне (воротар), Піваріч (воротар), Н. Йоргенсен (воротар), Ракітіч (3:2)

Хорватія: Субашич, Врсалько, Ловрен, Виду, Стрініч , Ракітіч, Модріч, Перішич (Крамарич, 97), Брозович (Ковачич, 71), Ребич, Манджукіч (Бадель, 108).

Данія: Шмейхель, Кьяєр, Кнудсен, Крістенсен (Шоне, 46), Ділейні (Крон-Делі, 98), Корнеліус (Н. Йоргенсен, 66), Брейтвейт (Сісто, 106), М. Йоргенсен, Еріксен, Дальсгаард, Поульсен.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ