29 квітня

28 квітня

27 квітня

Колумбія - Англія: відео голів

У заключному матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 зустрічалися збірні Колумбії і Англії. Після нічиєї в основний час (1:1) Англія здобула перемогу в серії пенальті - 4:3.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Колумбія - Англія.

Після нульової нічиєї в першому таймі англійцям вдалося вийти вперед на 57-й хвилині матчу. Під час кутового біля воріт Колумбії Карлос Санчес завалив на газон Гаррі Кейна. Арбітр вказав на "точку", а форвард сам реалізував пенальті.

Колумбія зуміла перевести гру в овертайм вже на третій доданій до другого тайму хвилині. Після подачі кутового головою забив Йеррі Міна.

У додатковий час команди голів не забили, а в серії пенальті у англійців свій удар не реалізував Джордан Хендерсон, а у колумбійців - Матеус Урібе і Карлос Бакка.

У чвертьфіналі Англія зустрінеться зі збірною Швеції, яка в 1/8 фіналу обіграла збірну Швейцарії.

КОЛУМБІЯ - АНГЛІЯ - 1:1 (3:4 в серії пенальті)

ГОЛИ: Міна, 90+3 - Кейн, 57 (з пенальті)