Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Хорватія - Англія: відеоогляд матчу

Збірна Хорватії стала другим фіналістом чемпіонату світу-2018. У Москві на стадіоні "Лужники" Хорватія в додатковий час перемогла Англію.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Хорватія - Англія.

Рахунок на початку зустрічі відкрив Кевін Тріпп'єр, якому вдався чудовий удар зі штрафного - 0:1. У першій половині зустрічі більше голів глядачі не побачили. В середині другого тайму Іван Перішич зрівняв рахунок, замкнувши подачу Шіме Врсалько - 1:1. Через кілька хвилин Перішич міг вивести хорватів вперед, але пробив у штангу. Основний час матчу завершився внічию і він перейшов в овертайм.

У додатковий час удача посміхнулася хорватам. Маріо Манджукич точно пробив після пасу Перішіча - 2:1. Цей гол став переможним.

ХОРВАТІЯ - АНГЛІЯ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

Хорватія вперше в своїй історії вийшла в фінал чемпіонату світу і тепер побореться за трофей з Францією.

Хорватія - Англія - 2:1 (0:1)

Голи: Перишич (68), Манджукич (109) - Трипп'єр (5)

Хорватія: Субашич, Врсалько, Стринич (Пиваріч, 94), Ловрен, Віда, Модрич (Бадель, 118), Ракитич, Брозович, Ребич (Крамарич, 101), Перишич, Манджукич (Чорлука, 115).

Англія: Пікфорд, Уокер (Варді, 112), Стоунз, Магуайр, Трипп'єр, Янг (Роуз, 91), Хендерсон (Дайер, 97), Лінгард, Аллі, Стерлінг (Решфорд, 74), Кейн.

Попередження: Манджукич, Ребич

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ