• НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

29 березня

Франція - Хорватія: відео голів

Збірна Франції стала переможцем чемпіонату світу-2018 обігравши в фіналі Хорватію.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Франція - Хорватія.

Рахунок був відкритий на 19-й хвилині першого тайму. Форвард збірної Франції Антуан Грізманн навісив зі штрафного і нападник хорватів Маріо Манджукич в боротьбі з суперником відправив м'яч у власні ворота - 1:0. Втім, вже через кілька хвилин рахунок зрівняв Іван Перішич, який точно пробив з 15 метрів - 1:1. Але французи тут же пішли вперед і заробили пенальті, який реалізував Грізманн - 2:1.

На 59-й хвилині зустрічі Поль Погба обвідним ударом збільшив перевагу французів - 3:1. Ще через кілька хвилин Кіліан Мбаппе довів перевагу французів до великого - 4:1. Втім, практично моментально Манджукич скористався помилкою воротаря збірної Франції Уго Льоріса і зробив рахунок 4:2.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в півфіналі ЧС-2018 Франція перемогла Бельгію.