• НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.90

28 березня

"Шахтар" і "Динамо" в скандальному матчі визначили володаря Суперкубка

В Одесі відбувся матч за Суперкубок України, в якому зіграли донецький "Шахтар" і київське "Динамо". Зустріч завершилася перемогою киян з рахунком 1:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Шахтар - Динамо.

Перший тайм видався небагатим на гольові моменти, а його "прикрасою" стала прикра помилка Андрія П'ятова: голкіпер "Шахтаря" подарував м'яч киянам, які зусиллями Буяльського відкрили рахунок у матчі.

Рахунок 1:0 на користь "Динамо" протримався до завершення зустрічі, яка, традиційно для ігор "Шахтаря" і "Динамо" видався "жаркою". Тому підтвердження - два видалення на 90+6-й хвилині.

ДИНАМО - ШАХТАР: ВІДЕО ГОЛУ

"Шахтар" - "Динамо" 0:1

Гол: Буяльський, 18.

Шахтар: Пятов, Данченко, Кривцов, Ракицький, Ізмаїлі, Степаненко, Патрік, Марлос, Коваленко (Тотовицький, 68), Фернандо (Болбат, 71), Мораєс.

Динамо: Бойко, Морозюк, Бурда, Кадар, Кендзьора, Буяльський (Сидорчук, 77), Шепелєв, Циганков, Че Че (Гармаш, 46 (Шапаренко, 72)), Вербич, Бесєдін.

Попередження: Данченко, Фернандо, Мораєс, Тотовицький — Бурда, Шепелєв, Кадар, Бойко, Кендзьора.

На 90+6 хвилині був вилучений Ісмаїлі і Микита Бурда (обидва — неспортивна поведінка).