Вівторок, 23 квітня

23 квітня

"Шахтар" стартував у Прем'єр-лізі з перемоги над дебютантом: відеоогляд

Чемпіон України "Шахтар" розпочав новий сезон в українській Прем'єр-лізі матчем проти "Десни" в Чернігові. "Гірники" здобули перемогу з рахунком 2:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Десна" - "Шахтар".

"Шахтар" вийшов вперед у середині першого тайму - дебютний гол у складі "гірників" забив Жуніор Мораес. На 55-й хвилині матчу збільшив перевагу донеччан Марлос, який обіграв одночасно і захисника, і воротаря, після чого закотив м'яч у ближній кут воріт.

"Десна" - "Шахтар" - 0:2
Голи: Мораєс, 31, Марлос, 56.

"Десна": Літовка, Люлька, Гітченко, Братков, Мостовий, Д. Фаворов, Огиря, А. Фаворов (Хльобас, 46), Коберідзе (Старенький, 72), Волков, Філіппов (Ковпак, 81).

"Шахтар": Пятов, Данченко, Хочолава, Ракицький, Матвієнко, Алан Патрік (Майкон, 62), Степаненко, Марлос, Коваленко (Дентіньо, 76), Фернандо (Тайсон, 60), Мораес.

Попередження: Коберідзе - Алан Патрік, Ракицький.